Autor Wątek: Kody uzdrawiania - Alexander Loyd  (Przeczytany 14669 razy)

Grażyna Anna

• Mój nowy blog
  • Status: Obserwator
[#]   « 2014-05-22, 16:54:33 »
generalnie postępowanie jest takie samo niezależnie od tego co chcemy uzdrowić

wiem medzik, tylko w kodach trzeba przywołać obrazy i emocje, a poza ja poza obrazem zakatarzonej i zapłakanej dziewczynki nic innego nie mam ;) Działanie na objaw nic już nie da w moim przypadku :)

Grażyna Anna

• Mój nowy blog
[#]   « 2014-05-22, 16:52:55 »
I chyba własnie o relacje chodzi.
W artykule wygrzebałam, że możne mieć to związek z zaniedbanym i zapłakanym dzieckiem. U mnie pewnie jeszcze z niedostrzeganym dzieckiem.

kinga roszczyniała

• www.czysteswiatlo.com
  • Kinga Roszczyniała, www.czysteswiatlo.com (konsultacje,analizy,wypalanie węzłów,sesje regresingu)
  • Status: Regreser
[#]   « 2014-05-22, 16:23:33 »
Grażynka,

nie przy pomocy kodów.....ale miałam kiedyś klienta, który miał od dzieciństwa alergie pokarmową, leczył się różnymi sposobami, od naturalnych po medycynę konwencjonalną - nic nie pomagało, póki nie doszedł do wniosku (po kilku sesjach r.) że alergie to on faktycznie ma, ale na swoją nadopiekuńczą mamusię. Po tamtej sesji, wszystko przeszło jak ręką odjął. Kiedyś znowu pracowałam z klientką, też alergiczką, i też okazało się, że źródłem była konkretna relacja. Więc może warto w tym kierunku poszukać :).

medżik

• Gość
[#]   « 2014-05-22, 15:44:45 »
generalnie postępowanie jest takie samo niezależnie od tego co chcemy uzdrowić

Grażyna Anna

• Mój nowy blog
[#]   « 2014-05-22, 15:43:01 »
Własnie szperam
Jeśli o kody szczegółów nie ma. Ktoś tam coś uzdrawiał i tyle.

Przy okazji znalazłam coś innego, co możne mnie w końcu popchnąć do przodu z tą alergią :)

medżik

• Gość
[#]   « 2014-05-22, 15:37:10 »
myślę, że na pewno nie jedna osoba, choć chyba niikt stad, szukałas w internecie?

Grażyna Anna

• Mój nowy blog
[#]   « 2014-05-22, 15:24:19 »
Czy ktoś uzdrawiał alergię przy pomocy kodów?

Naprawdę nikt?

Grażyna Anna

• Mój nowy blog
[#]   « 2014-05-14, 15:57:48 »
Czy ktoś uzdrawiał alergię przy pomocy kodów?

Doktor-X

• Status: Poszukujący
[#]   « 2014-04-30, 13:32:14 »
Często sie zdarza że podczas robienia tych kodów przypominaja mi sie różne zdarzenia z życia związane z tym na co akurat robie kod.
To mnie zaczyna utwierdzać w tym że to działa.

Doktor-X

[#]   « 2014-04-29, 21:38:15 »
Dzięki
Ja właśnie tak robie troche z ciekawości. Lepiej coś robić niż nic nierobić :)

pjm

[#]   « 2014-04-29, 21:10:13 »
Doktor-X, oczywiście, że daje. Działa bardziej ogólnie, takie mam wrażenie. Efekty ,,uboczne,, mogą wystąpić i jeśli nie wie się co się uzdrawiało to nie wiadomo w związki z czym są owe efekty.  Warto być cierpliwym i nawet z ciekawości robić kody.

Doktor-X

[#]   « 2014-04-29, 20:44:17 »
Jak myślicie, czy wykonywanie procedury bez żadnej modlitwy, samo to chodzenie po punktach coś daje ?
Robie te kody uzdrawiania około 3 razy dziennie nie oczekując żadnych efektów, poprostu sobie robie, czasem z modlitwą czasem bez.

medżik

• Gość
[#]   « 2014-04-09, 15:56:55 »
lol :)
Lubię pogłębiac wiedze do czego może się przydać dane narzędzie i w czym się sprawdza na przyszłość, bo każde ma swoją charakterystykę i sprawdza się najlepiej w jakimś danym zakresie. Forum do tego służy właśnie.
Prosiłem o podzielenie się a nie żadne przekonywanie , ale jak nie chcesz to nie musisz się nawet z tego tłumaczyć, a robienie tego w taki inputujący sposób jest nie miłe :) Rozumiem, że sprawa prywatna.

Karina

[#]   « 2014-04-09, 15:30:56 »
medżik

Naprawdę nie jest to w moim interesie przekonywać ciebie do metody, chcesz to sprawdź sam na sobie, nie to nie.:)

medżik

• Gość
[#]   « 2014-04-09, 13:51:05 »
Jakie masz efekty Karina ? :)